Praktijken

Op de kaart hieronder vind je de praktijken van alle therapeuten die bij VakwerK regio Nijmegen zijn aangesloten.

 

Vaktherapeuten beeldend

Praktijk voor beeldende Therapie-
Kim van Berkum
Kim van Berkum
kimvanberkum@upcmail.nl
06 24 34 36 71
www.Kimvanberkum.nl
Terralaan 15
6515 JN, Nijmegen-Noord 
 
Praktijk de Ronde
Karin de Kaste
info@praktijkderonde.nl
06 22 84 43 56
www.praktijkderonde.nl
Hatertseveldweg 136
6531ZE Nijmegen
Wolfskuil en Hazekamp
Praktijk Overberg
Annette Overberg
Info@beeldendetherapie.nl
06 44776050
www.beeldendetherapie.nl
Hatertseveldweg 26a
6531ZE Nijmegen
West- Wolfskuil
 
Vaktherapeut dans
Danstherapie Praktijk De Fruitcentrale
Gemma Koolen
info@defruitcentrale.nl
gemma.koolen@han.nl
06 22 01 61 86
www.defruitcentrale.nl​
Broerdijk 5
6523GM Nijmegen
 
Speltherapeut
Vuurvlinders, speltherapie
info@vuurvlinders.nl
Arjanke Koster
06 48 24 26 04
www.speltherapienijmegen.nl
Villanovaruimte 6
Derde van Hesewijkstraat 2
6542 JP Nijmegen
 
 
Vaktherapeuten drama

Therapie Praktijk Andersomgaan
Annemiek Hoogsteder
andersomgaan@upcmail.nl
06 15149141
www.andersomgaan.nl
Nieuwe Holleweg 12
6573 DX Beek-UbbergenTherapiepraktijk Dekker
Emiel Dekker
info@therapiepraktijkdekker.nl
06 20 72 84 34
www.therapiepraktijkdekker.nl
Corduwenerstraat 36
Nijmegen 

Vaktherapeuten  muziek

Praktijk voor Muziektherapie
Barbara Krantz
info@muziektherapie-nijmegen.nl
06 40 14 01 74
www.muziektherapie-nijmegen.nl
Dominicanenstraat 6
6521 KD, Nijmegen Oost

 

De Muziekhof
Helma Hafkamp
info@muziekhof.nl
024 378 69 89
www.muziekhof.nl
Horstacker 1235
6546 EC Nijmegen

 

Muziektherapie Juul
jvdhombergh01@gmail.com
06 52 66 10 95
www.muziektherapiejuul.nl
De Bongerd 6
6584 DH Molenhoek

Integratief kindertherapeuten

Join jeugd & ouders
Petra Dijkers
info@join-kinderenjeugdtherapie.nl
06 11 30 94 88
www.join-kinderenjeugdtherapie.nl
Malden en Hazenkamp
Leeuwstraat 1
6531 RA Nijmegen
&
Rijksweg 112
6581 ER Malden


Kindertherapiepraktijk de Giraf
Gemma Cools
Gemma@kindertherapiedegiraf.nl
024 260 01 02
www.kindertherapiedegiraf.nl
Leeuwstraat 1
6531 RA Nijmegen – Zuid
&
Burg. Verstraatenlaan 35
6641 CD Beuningen

Psychomotorische vaktherapeut

Kind en Beweging
Yvonne Scheepers
yvonne.scheepers@kind-en-beweging.nl
06-45457717
www.kind-en-beweging.nl
Rolling Stonesstraat 63
6663 HP Lent
Werkzaam te midden, oost, centrum en Noord