Praktijken


Vaktherapeuten dans

Danstherapie Praktijk De Fruitcentrale
Gemma Koolen
info@defruitcentrale.nl
gemma.koolen@han.nl
www.defruitcentrale.nl​
06-22016186
Broerdijk 5
6523GM Nijmegen

Dare to Move
Marije Toussaint
info@daretomove.nl
https://daretomove.nl
06-14980515
Staddijk 41
6537 TW Nijmegen

Vaktherapeuten beeldend

Praktijk voor beeldende therapie-Kim van Berkum
Kim van Berkum
kimvanberkum@upcmail.nl
www.kimvanberkum.nl
06-24343671
Terralaan 15
6515 JN, Nijmegen-Noord

Praktijk EigenWijsheid
Laura de Rijk
lauraderijk@praktijkeigenwijsheid.com
www.praktijkeigenwijsheid.com
06-19966931
Rijksstraatweg 37-60
6574 AC, Ubbergen
Werkzaam in Ubbergen en in Groesbeek

Integratief kindertherapeuten

Join jeugd & ouders
Petra Dijkers
info@join-kinderenjeugdtherapie.nl
join-kinderenjeugdtherapie
06-11309488
Akkerlaan 19a
6533 BK Nijmegen

Kindertherapiepraktijk de Giraf
Gemma Cools
gemma@kindertherapiedegiraf.nl
kindertherapie de giraf
024-2600102
Molenveldlaan 166A
6523 RN Nijmegen

Vaktherapeuten muziek

Praktijk voor Muziektherapie
Barbara Krantz
info@muziektherapie-nijmegen.nl
www.muziektherapie-nijmegen.nl
06-40140174
Dominicanenstraat 6
6521 KD, Nijmegen Oost

Vaktherapeuten drama

Therapie Praktijk Andersomgaan
Annemiek Hoogsteder
andersomgaan@upcmail.nl
www.andersomgaan.nl
06-15149141
Rijksstraatweg 171
6573 CN, Beek-Ubbergen

Vaktherapeuten spel

Vuurvlinders, speltherapie
Arjanke Koster
info@vuurvlinders.nl
www.speltherapienijmegen.nl
06-48242604
Villanovaruimte 6
Derde van Hesewijklaan 2
6542 JP Nijmegen

Praktijk Abrazos
Ellen Cheung - van den Heuvel
ellen@praktijkabrazos.nl
www.praktijkabrazos.nl
06-81407068
Ambulant

Via spel, speltherapie
Susan Raedts
info@viaspel.nl
www.viaspel.nl
06-40545925
Stationsstraat 9
6584 AR Molenhoek

Speelruimte speltherapie
Rosicler Taffari
Speltherapeut & Sherborne Samenspel
speelruimte@online.nl
https://speelruimte37.praktijkinfo.nl
06-47177574
Therapie op locatie (thuis, school, opvang)

vaktherapeuten spel

Het Spelement
Yvonne Steenhuis
info@hetspelement.nl
www.hetspelement.nl
06 47125730
Wijchen en ambulant

Medemens speltherapie
Eline Lammers-Veen
medemenseline@gmail.com
www.mede-mens.com
06-20469945
Staddijk 41
6537 TW Nijmegen

Speltherapie De Veer
Vera Ebbers
Speltherapeut & Theraplay-coach
info@speltherapiedeveer
www.speltherapiedeveer.nl
06-12187747
Nieuwstadweg 37
6545 AM Nijmegen

Vaktherapeuten psychomotorische therapie

Kind en beweging
Yvonne Scheepers
yvonne.scheepers@kind-en-beweging.nl
www.kind-en-beweging.nl
06-45457717
Boksdoornstraat 93, Nijmegen
of op locatie volgens afspraak

Postadres:
Hubertushof 15
6573 CS Beek Ubbergen

Sense
praktijk voor ervaringsgericht leren
Wendy den Hartog
Info@sense-el.nl
www.sense-el.nl
06-28380070
Grote boel 11
6515xa Nijmegen